Останній тиждень лютого насичений проведенням обласних чемпіонатів з різних видів спорту на Черкащині

У період з 22 до 28 лютого на Черкащині заплановано проведення низки чемпіонатів області. Відбуватимуться змагання здебільшого в місті Черкаси, одні – в Умані.

24-26 лютого – Відкритий чемпіонат Черкаської області з морського багатоборства та акватлону. Місце проведення: ОСДЮСШОР, м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102. Початок: 24 лютого о 15.00.

24-26 лютого – Відкритий чемпіонат Черкаської області зі спортивної акробатики та стрибків на батуті (стрибків на акробатичній доріжці). Прийматиме змагання місто Умань.

25-27 лютого – Чемпіонат області з боксу серед юнаків ім.Тараса Трясила. Місце проведення: зала боксу КДЮСШ «Вікторія» за адресою м. Черкаси, вул. Самійла Кішки,189/1.

26 лютого – Відкритий чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років та молоді до 21 року. Місце проведення: Черкаський міський Будинок культури ім.І.Кулика. Початок: о 10.30.

27 лютого – Відкритий чемпіонат Черкаської області з фітнесу, модельного фітнесу. Місце проведення: Черкаський міський Будинок культури ім.І.Кулика. Початок о 9.00

27 лютого – Відкритий чемпіонат Черкаської області з годзю-рю карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих. Місце проведення: ОСДЮСШОР, м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102. Початок о 9.00.

28 лютого – Відкритий чемпіонат Черкаської області з бойового мистецтва комбат самозахист ІСО. Місце проведення: Черкаська школа № 28.