Онлайн-презентацію Олімпійського комітету Черкащини визнано найкращою

Сьогодні, в Олімпійський день, завершилася Всеукраїнська масштабна онлайн-естафета, ініційована Національним олімпійським комітетом України. Щодня упродовж трьох тижнів відділення НОК України різних областей презентували свої спортивні та олімпійські здобутки, представляли олімпійців та регіон в цілому. Відділення передавали естафету літерами та цифрами, в результаті зібрали спільний напис «OLYMPIC DAY IN UKRAINE 202-06-23». Президент НОК Сергій Бубка прийняв символічний фініш Всеукраїнської онлайн-естафети Олімпійського дня.
Представники кожного відділення під час естафети здійснювали оцінювання колег з інших регіонів за низкою критеріїв, зокрема звертали увагу на єдину кольорову гаму учасників, креативність, участь олімпійців та почесних гостей у заході, загальне враження. За результатами такого оцінювання відділення НОК України в Черкаській області посіло перше місце в рейтинговій таблиці.
Дякуємо НОК України за чудову ідею естафети, яка об’єднала олімпійці з усіх куточків нашої країни! Дякуємо нашим колегам з усіх регіонів України за чудові, креативні і спортивні представлення своїх областей та високу оцінку презентації Черкащини!

Відео презентації відділення на Черкащині