«Олімпійський урок» об’єднав більше тисячі студентів Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького

У Черкаському національному університеті імені Б.Хмельницького провели масштабний «Олімпійський урок». Своєрідний «спортивний» день організували для студентів у виші. Насичена програма, різнопланові локації та знайомство з олімпійськими цінностями очікували на учасників заходу. Більше тисячі студентів долучилися до Олімпійського уроку. Поспілкуватися з ними завітали й представники відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, зокрема голова відділення Андрій Більда, перший заступник Антон Скачков.
«Олімпійський урок» у Черкаському національному університеті розпочали із внесення Олімпійського прапора та слів вітання від гостей. «Родзинкою» дня стала масова спільна активна руханка, яка зарядила енергією та позитивом всіх учасників.
У програмі заходу також було представлення різноманітних видів спорту, проведення майстер-класів спортсменами. На території університету діяли «бази», де можна було ознайомитися із особливостями спортивної та художньої гімнастики, еквілібристики, спортивних єдиноборств, боксу, греко-римської боротьби, велоспорту, академічного веслування, стрільби з лука, фехтування, армреслінгу, пауерліфтингу, гирьового спорту та ігрових видів спорту.
Кожен охочий міг випробувати свої сили в певному виді спорту, скористатися тренажерами, інвентарем та отримати підказку від професійних спортсменів. Мета такої діяльності – зацікавити спортом, заохотити до занять фізичною активністю якомога більше молоді.