Олімпійський урок із фехтування відбувся на батьківщині Тараса Шевченка

На Шевченківську землю завітали представники відділення НОК України в Черкаській області, аби залучити місцевих дітей до Всеукраїнського олімпійського уроку в межах Європейського тижня спорту #BeActive. Учасниками заходу стали понад 20 учнів Моринського ліцею з дошкільним навчальним закладом імені Т. Шевченка Звенигородської міської ради. Нагадаємо, село Моринці – місце, де народився визначний український поет, художник, геній і пророк Тарас Шевченко.

Олімпійський урок для юних черкащан провела майстер спорту України, неодноразова переможниця обласних та всеукраїнських змагань із фехтування Дар’я Науменко. Діти прагнули більше дізнатися про фехтування як вид спорту, тому цікавилися в гості, що її надихнуло до занять спортом, чому обрала саме фехтування, які особливості цього виду спорту, які правила змагань, чи велика конкуренція та багато іншого. Дар’я також презентувала відеофільм про фехтування та продемонструвала екіпірування та зброю, завдяки якій веде бої.

Школярі стали учасниками олімпійської вікторини від відділення НОК України в Черкаській області, а за правильні відповіді та активну участь отримували олімпійські подарунки. Навчальному закладу вручили комплект м’ячів, аби діти використовували їх під час уроків та позашкільної активності.

Крім того, представники олімпійського осередку Черкащини після уроку відвідали визначні пам’ятні місця, пов’язані з іменем великого Кобзаря.