Очільник відділення НОК Андрій Більда планує знайти персональних меценатів для перспективних спортсменів

У Черкасах відбулася спільна прес-конференція керівництва управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, новообраного голови обласного відділення НОК Андрія Більди та черкаських меценатів, спортсменів. Учасники заходу обговорили досягнення спортивної галузі за останній місяць та приділили увагу тим людям, які своєю допомогою сприяють розвитку спорту на Черкащині.
– Мрію, щоб з кожним роком меценатів на Черкащині ставало все більше, – зазначає Андрій Більда, котрий кілька років поспіль отримував відзнаку «Меценат спортивного року». -Багато людей вже досягли в житті такого статусу та фінансової стабільності, що можуть допомогати іншим – тим, хто цього потребує. Ми це бачимо на прикладі волонтерства та підтримки наших захисників в зоні АТО. У мирний час саме такими солдатами є спортсмени, які на міжнародному рівні захищають честь прапору України, на їхню честь звучить гімн нашої держави.
Голова черкаського обласного відділення НОК ставить собі за мету знайти персональних спонсорів для окремих спортсменів, які мають перспективу і потребують фінансового забезпечення для поїздок на змагання різних рівнів. Також планує долучити зацікавлених людей чи підприємства для підтримки окремих федерацій.