НОК України відзначив срібного медаліста Олімпійських ігор у Сеулі-1988 черкащанина Олександра Мотузенка

У Києві за ініціативи Національного олімпійського комітету України відбувся урочистий захід «Олімпійські ювілеї» з нагоди 50-річчя Олімпійських ігор-1968 у Мехіко та 30-річного ювілея Ігор-1988 в Сеулі.
В теплій та родинній атмосфері НОК зібрав легенд українського спорту – медалістів цих змагань. Участь в урочистостях взяв уродженець міста Сміла, срібний призер Олімпійських ігор у Сеулі 1988 року з веслування на байдарці Олександр Мотузенко.
Нагадаємо, в Республіці Корея здобутки українців склали 62 медалі: 22 золотих, 16 срібних та 24 бронзових, серед них – і медаль черкащанина.
Привітав видатних особистостей президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який також здобув свою олімпійську медаль саме в Сеулі-1988.
«Цього року мені пощастило відвідати корейський Сеул й за дорученням президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха представити Олімпійську світову сім’ю на урочистостях з нагоди 30-річного ювілею Олімпійських ігор-1988. Чесно кажучи, складно передати словами тіемоції, які відчуваєш, повернувшись через стільки років в те місце, де реалізував свою довгоочікувану, найзаповітнішу олімпійську мрію», – зазначив Сергій Бубка.
Він також сказав: «Величезна шана, подяка та низький уклін кожному, хто з гідністю представив честь рідного краю на найпрестижніших змаганнях Планети. Ці здобутки – навіки вписані в історію світового спорту. НОК дуже глибоко цінує і пам’ятає наших легендарних, успішних олімпійців! Олімпійський комітет України зібрав вас в такій теплій, родинній атмосфері, щоб вшанувати та згадати про ваш іблискучі спортивні досягнення».
В цей святковий вечір спортивні герої Мехіко-1968 та Сеула-1988 змогли зануритися у прекрасні та чудові спогади минулого, переглянувши відео- та фото зі своїх олімпійських звершень, а також послухати популярну музику тих часів.
«Час минає дуже швидко, й ми не в силах його зупинити, але спорт залишаєтьсяв наших серцях, в нашій пам’яті, в нашому житті назавжди. Й лише від вас – видатних, досвідчених легенд, яскравих прикладів для наслідування, олімпійців з активною соціальною позицією, залежить, якою буде наша молодь – майбутнє українського спорту та України в цілому», – додав Сергій Бубка.
Усі медалісти та учасники ювілейних Олімпійських ігор були відзначені цінними подарунками НОК України.
За інформацією НОК УКраїни