НОК України відзначив Петра Душейка, Олександра Черевка, Анатолія Самоху та ТРК «Ільдана» за внесок у розвиток олімпійського руху

У Черкасах стартував ще один важливий захід, приурочений до відзначення 150-річчя від дня народження славетного богатиря, Чемпіона чемпіонів Івана Піддубного. Науковців та спортивних функціонерів зібрав Третій сателітний симпозіум наукової комісії Об’єднаного Світу Боротьби «Виклики та перспективи в боротьбі». Сьогодні приймає захід Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького. У програмі симпозіуму – низка виступів, доповідей та обговорень на актуальні теми щодо розвитку та особливостей боротьби як виду спорту, стратегій та завдань борців тощо. Завтра на учасників чекає візит до села Красенівка на Чорнобаївщині, де відбудеться екскурсія до музею І.Піддубного та тематичний круглий стіл.
У межах симпозіуму НОК України та олімпійський осередок Черкащини відзначили черкащан, які зробили неабиякий внесок у розвиток олімпійського руху, популяризацію спорту та зокрема постаті Івана Піддубного.
Петра Душейка, президента Федерації греко-римської боротьби Черкаської області, почесного голову благодійного фонду імені І.М. Піддубного, нагородили Почесною відзнакою НОК України.
Олександра Черевка, ректора Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького, відзначили Почесною грамотою з відзнакою «За внесок в олімпійський рух».
Анатолія Самоху, виконавчого директора Федерації греко-римської боротьби Черкаської області, відзначили подякою НОК України.
Нагороджені отримали також цінні подарунки від Національного олімпійського комітету України.
Колектив телерадіокомпанії «ІЛЬДАНА» відзначили подякою НОК України.
Вручили нагороди перший заступник голови відділення НОК України в Черкаській області Антон Скачков і відповідальний секретар відділення Іван Урста та подякували за ініціативність та небайдужість до спорту та олімпійського руху.