НОК України відзначив нагородою сайт «Черкаський спорт»

25 січня в Олімпійському домі відбулося нагородження переможців XVIII Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та ХІІ Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. Долучилися до нагородження кращих президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та голова Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганди олімпійського руху» Олег Волков.

«Сьогодні засоби масової інформації відіграють найважливішу роль в розвитку спорту та популяризації олімпійського руху. Приємно, що в усі часи ЗМІ були та залишаються надійними соратниками олімпізму, допомагаючи розкривати його важливе значення у житті сучасної громади. Кожен з вас робить велику справу як на благо розвитку українського спорту, так і всього нашого суспільства», – сказав під час заходу Сергій Бубка.

На розгляд журі конкурсу «Україна олімпійська-2018» надійшли матеріали від 85 мас-медіа з усієї України. Участь у конкурсі взяв і черкаський інтернет-портал «Черкаський спорт». Він виборов нагороду у номінації «Найкраще електронне видання (відділ спорту)».

«Приємно, що в час швидкого розвитку цифрових технологій значно збільшилась кількість і якість матеріалів про спорт в електронних ЗМІ – гарні спортивні Інтернет-ресурси», – сказав під час нагородження Олег Волков.

Усі переможці отримали пам’ятні дипломи та цінні подарунки від Національного олімпійського комітету України.