Наступного тижня відбудеться всеукраїнський семінар-нарада із суб’єктами олімпійського руху

Попередні підсумки року НОК України та олімпійські відділення підбиватимуть наступного тижня. Упродовж чотирьох днів, із 23 по 26 листопада, відбуватиметься семінар-нарада з суб’єктами олімпійського руху. У зв’язку із карантинними обмеженнями такий захід пройде в онлайн-режимі.
У програмі семінару: виступ президента НОК України Сергій Бубки «Про розвиток олімпійського руху та основні завдання в діяльності НОК України та його відділень», виступи та вітальні слова від представників Міністерства молоді та спорту, круглий стіл на тему «Про взаємодію відділень НОК України та кафедр фізичного виховання вищих навчальних закладів з розвитку фізичної культури і спорту, формування здорового способу життя, популяризації олімпійського руху серед студентів» та багато іншого.
Олімпійські осередки різних регіонів прозвітують про результати діяльності в 2020 році. Відділення НОК України в Черкаській області представить свій звіт у понеділок 23 листопада. У планах учасників зустрічі також обмін досвідом та обговорення нових підходів до проведення олімпійських заходів.