На цьогорічному олімпійському календарі – черкаські спортсмени Сергій Куліш та Ілля Ковтун

Відділення НОК України в Черкаській області щороку в грудні видає настільний календар на наступний рік. Це вже стало доброю традицією. Такі календарі дарують учасникам заходів оліміпійського осередку, спортсменам, навчальним закладам, спортивним школам, представникам влади та іншим.
На календарі зображено фотографії черкаських спортсменів, які за попередні періоди здобули перемоги на світових змаганнях та прославляють Черкащину в світі.
Цього року календар прикрашають Сергій Куліш – Заслужений майстер спорту України, Срібний призер ХХХІ Літніх Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро-2016 зі стрільби кульової, володар рекордів України та Ілля Ковтун – майстер спорту міжнародного класу, п’ятиразовий Чемпіон Європи з гімнастики спортивної (Туреччина-2020), чотириразовий Чемпіон ХV Європейського Юнацького Фестивалю в Баку-2019, лідер молодіжної збірної команди України.
Також на календарі 2021 року позначено дати проведення ХХХІІ Оліміпйський ігор у Токіо.
Випуск такого календаря – це додаткова популяризація спорту регіону, спортсменів, їхніх досягнень та олімпійського руху Черкащини.