Марина Барська завершила тижневий фестиваль ранкової зарядки «DО like OLYMPIANS»

Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» тривав упродовж тижня. Відбувся цей спортивний захід в межах проєкту «DО like OLYMPIANS». Щодня черкаські спортсмени презентували свою ранкову зарядку та заохочували черкащан виконувати активні вправи зранку. Учасниками фестивалю стали Анастасія Ісаєнко, Віктор Синьогуб, Максим Оробець, Дар’я Запісочна. Завершила тиждень своєю руханкою Марина Барська – кандидат у майстри спорту України, призерка міжнародних змагань з боксу, фітнес-тренер з міжнародною сертифікацією, учасник щорічних марафонів та напівмарафонів.
Організаторами заходу виступили відділення НОК України в Черкаській області, Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
Організатори висловлюють подяку черкаським спортсменам за участь у фестивалі та всім черкащанам, хто долучився до ранкової зарядки.
Переглянути відеозаписи всіх руханок можна на каналі відділення в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCQqaJcFU_iCtUIrVlkbB8VQ/featured?view_as=subscriber