Літній табір Першої міської гімназії Черкас зустрів «Олімпійське літо» англійською мовою

У Першій міській гімназії Черкас влітку працює пришкільний табір Go Camp. Там учні беруть участь у майстер-класах, розвагах, навчальних програмах та спортивній активності на свіжому повітрі. І все це – англійською мовою. Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області завітало до табору гімназії із проектом «Олімпійське літо». Цього тижня там пізнавально відпочивають 60 учнів 3-4 класів. Саме вони й стали активними учасниками спортивного заходу.
Варто відзначити, що Перша міська гімназія є Асоційованою школою ЮНЕСКО, з 1989 року вона є активним членом програми міжнародного партнерства шкіл. Національний олімпійський кометіт України також співпрацює з ЮНЕСКО у напрямку збереження культурної спадщини, зміцненні ролі науки та освіти, у тому числі фізичної культури та спорту. До того ж, президент НОК Сергій Бубка є чемпіоном спорту ЮНЕСКО. В планах навчального закладу та відділення НОК організувати також спільний захід під патронатом ЮНЕСКО.
В рамках же «Олімпійського літа» учасники табору змагалися в різноманітних естафетах, набивали м’яч, змагалися на влучність та спритність, виконували гуртом активні завдання. Загалом захід був дуже цікавим та емоційним.
Представники відділення НОК України в Черкаській області за активну участь у спортивних активностях відзначили діток приємними олімпійськими подарунками. Гімназії ж вручили комплекти літератури про олімпійський рух та Олімпійських чемпіонів англійською мовою.