«Лелеченята» Степанецького ліцею представлятимуть Степанецьку ОТГ на обласному етапі спортивно-масового заходу

12 квітня в Степанецькій об`єднаній територіальній громаді Черкаської області змагалися юні лелеченята. Місцевий етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» відбувся у спортивній залі Степанецького ліцею.

Участь у змаганнях взяли учнівські команди Степанецького ліцею, Мартинівського НВК, Беркозівської гімназії, Малоржавецької гімназії, а також на змагання завітали гості із сусідньої Ліплявської об’єднаної територіальної громади – команда Ліплявського НВК. Кращих визначали у таких конкурсах: презентація команди, олімпійська вікторина, спортивна естафета та конкурс малюнків.

Усі команди продемонстрували конкуренту боротьбу та чудову підготовку. –За результатами всіх конкурсів перемогу здобула команда Степанецького ліцею. Саме вона виборола право представляти Степанецьку ОТГ на обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу.

Варто відзначити, що захід «Олімпійське лелеченя» спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити учнів до активних занять фізичною культурою й спортом та адаптувати до здорового способу життя.