Легкоатлетична збірна команда Черкаської області завоювала третю сходинку на чемпіонаті України

У Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Черкаські спортсмени продемонстрували високі результати та в запеклій боротьбі вибороли третє командне місце. Суму 812 очок вони принесли загалом до скарбнички збірної. Черкаську область на змаганнях представляли 25 спортсменів. Загалом їм вдалось вибороти 10 медалей.
Чоловічій командні в естафетному бігу на 400 метрів з бар‘єрами вдалось вибороти срібло змагань.
Серед юніорок Катерина Артеменко виборола бронзу в бігу на 400 метрів з бар‘єрами. Спортсменка прийшла із результатом 1 хвилина 5 секунд 85 сотих.
Андрій Колесніков виборов золоту нагороду в бігу на 800 метрів. Ростислав Голубович посів другу сходинку п’єдесталу в бігу на 400 метрів з бар’єрами.
Олексій Кирилін здобув дві золоті нагороди у штовханні ядра з результатом 18 метрів 4 сантиметри та у метанні диску з результатом 59 метрів 65 сантиметри. Ще одне золото для області виборов Андрій Єрещенко у стрибках в довжину.
Олексій Поліщук посів 2 місце у стрибках в довжину з особистим результатом 7 метрів 32 сантиметри. Михайло Бондаренко став срібним призером чемпіонату України в метанні молоту (6 кг) з результатом 51 метрів 68 сантиметрів.
Валерія Іваненко виграла золоту медаль з метання молоту з результатом 66 метрів 05 сантиметрів.
Анастасії Деркач вдалось вибороти срібну медаль у штовхані ядра з результатом 13 метрів 59 сантиметрів.