Команда «Златогор» здобула перемогу у фіналі чемпіонату м.Черкаси з волейболу «ЗЛАТОГОР-ЛІГА»

Завершився відкритий Чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд «Златогор-ліга» сезону 2015-2016 р.р. Ігри фінальної частини Чемпіонату гостинно приймав ПС «Будівельник», колектив якого створив максимально комфортні умови для учасників та вболівальників. Захід відбувся в рамках Міжнародного дня спорту.
Першими на майданчик вийшли команди «Україна єдина» та «Коло друзів». Налаштованість обох команд на перемогу підтвердив перебіг подій протягом першої партії, яка завершилася з рахунком 32:30 на користь більш досвідчених гравців команди «Коло друзів». Наступні партії почергово вигравали кожна з команд, довівши таким чином рахунок в партіях до рівного. На п’яту партію більше фізичних сил вистачило у молодих гравців команди «Україна єдина», які перемогли 15:6. Таким чином, отримавши перемогу з рахунком 3:2, молода команда «Україна єдина» забезпечила собі місце в фіналі.
Цікава спортивна боротьба відбулася в грі між командами «Златогор» та «Азот». Гравці «Златогору» виграли дві перші партії 25:20 та 25:17. Певною несподіванкою став програш «Златогором» третьої партії 22:25. Виграш в четвертій партії 25:16 забезпечив «Златогору» вихід у фінал.
В грі за третє місце зустрілись команди «Коло друзів» та «Азот». Перша партія проходила в рівній боротьбі, але за рахунок меншої кількості власних помилок перемога була за «Азотом» 25:19. В наступній партії напруженої боротьби не вийшло, про що свідчить результат 25:14 на користь команди «Азот». Подальший перебіг гри показав, що гравці «Коло друзів» не збираються здаватися, перемігши в третій партії 25:18, вони в напруженій боротьбі програли четверту 26:28. Так, вперше беручи участь у Чемпіонаті, азотівці вибороли бронзові медалі.
В фінальній грі досвідченим гравцям «Златогора» протистояла молодість гравців «України єдиної». Але досвід у цій грі переміг 25:20 та 25:21. В підсумку 3:0 та перемога команди «Златогор» в Чемпіонаті.
Фахівці та вболівальники щиро привітали переможця та призерів Чемпіонату, особливо відмітили успіх команди «Україна єдина», в якій зібрано багато молодих перспективних гравців.
Нагородження проводили голова ФСТ «Спартак» Юрій Мрачковський, відповідальний секретар відділення НОК України у Черкаській області Іван Урста. Команда-переможець отримала Кубок та грамоту міськвиконкому. Гравці команд переможця та призерів отримали медалі та грамоти.
Відповідальний секретар відділення НОК України у Черкаській області Іван Урста вручив Подяку президента НОК України С.Н.Бубки міському голові м.Золотоноші Віталію Войцехівському за активну особисту участь у розбудові Олімпійського руху на Черкащині.