Команда черкаських стрільців виборола впевнену перемогу чемпіонату України

З 11 по 17 серпня у Вінниці відбувся відкритий літній чемпіонат України з гвинтівки зі стрільби кульової. Перші після карантину змагання серед дорослих зібрали більше ста найкращих спортсменів з 10 областей України. У загальнокомандному заліку серед 13 команд-учасниць команда черкаських стрільців виборола перше місце!
Сергій Куліш вкотре довів, що є лідером стрілецького спорту України. Так, у фіналі вправи ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів з положення стоячи) спортсмен упевнено виборов перше місце змагань.
Команда чоловіків у такому складі: Сергій Куліш, Дмитро Омельяненко та Максим Хроненко – стали абсолютними чемпіонами у командному заліку – три перших місця у вправах ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів з положення стоячи), МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки 3 по 40 з положення лежачи, стоячи та з коліна) та МГ-9 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 60 пострілів з положення лежачи) серед 12 команд.
Ще одну нагороду – бронзову – команді принесла Анна Буніна. У вправі МГ-9 вона показала високий результат 623,6 оч. і стала третьою серед 40 учасниць. Дарія Шаріпова стала 5-ю, а Наталія Чепурна посіла 6 місце.
У фіналі вправи МГ-6 Дарія Шаріпова також виборола 5 місце, Наталія Чепурна зупинилася за крок від фіналу – 9 місце. Всього у цій вправі змагалися 38 спортсменок.
Команда жінок у складі Дарії Шаріпової, Наталії Чепурної та Анни Буніної у вправі МГ-6 посіла 2 командне місце, у вправі МГ-9 виборола посіла 3 місце.