Іван Солодкий очолив управління у справах сім’ї, молоді та спорту

Начальником управління у справах, сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА призначено Івана Солодкого. Іван Володимирович має багаторічний досвід державного службовця у сфері молодіжної політики та спорту, а також є учасником бойових дій.
«Мої головні завдання в управлінні – зберегти усі напрямки діяльності. Маю на меті розвивати національно-патріотичне виховання, тож плідно працюватиму з молоддю та спортсменами і тренерами Черкащини. 2021 рік важливий для області, адже на нас чекають Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо і я хочу, щоб якомога більше черкаських спортсменів отримали ліцензію на головні змагання чотириріччя. Націлюватиму свою діяльність на підтримку олімпійських видів спорту, створення умов для належної підготовки спортсменів до змагань найвищого рівня та гідний виступ на головних змаганнях планети. Важливо звертати увагу як на спорт вищих досягнень, так і масовий спорт, розвиток як олімпійських, так і неолімпійських видів. Також розвиватимемо спортивну інфраструктуру, адже щоб показувати спортивні результати, потрібно мати гарну матеріальну-технічну базу» – розповів Іван Солодкий.
Голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда вітає Івана Володимировича із призначенням та висловлює сподівання на подальшу плідну співпрацю управління із олімпійським осередком заради розвитку спорту на Черкащині та здобуття високих результатів спортсменами на світових змагальних майданчиках.