Інструктори з фізичної культури ДНЗ міста Черкаси стали учасниками зустрічі на тему олімпійських цінностей

Відділення НОК України в Черкаській області активно впроваджує проект співпраці із дошкільними навчальними закладами Черкащини. Масштабний захід організували із дошкільниками в рамках освітнього проекту #OlympicLab із реалізацією модулю «Загальнолюдські та олімпійські цінності». Цього разу учасниками зустрічі стали інструктори з фізичної культури закладів дошкільної освіти міста Черкаси. Приймав захід дитячий садок № 43 «Морська хвиля».
29 інструкторів стали активними учасниками зустрічі. Вони ділилися власним досвідом та дізнавалися про особливості діяльності відділення НОК, про підготовку спортсменів, олімпійські цінності тощо. Інструктор ДНЗ № 43 Тетяна Ноздратенко представила свої практичні напрацювання із дітками у вигляді відеозаняття. Його темою стало знайомство діток із Олімпійським рухом, гаслом та символами Олімпійських ігор напередодні Олімпіади-2020, що вже цього літа відбудеться в Токіо. Усе це було вдало поєднано із активними фізичними вправами та естафетами.
«Ми вдячні представниками відділення НОК за можливість співпраці, – відзначила завідувач ДНЗ № 43 Світлана Перетятько. – Таку ініціативу зовсім нещодавно висловив голова відділення Андрій Більда. І ось ми спільно реалізуємо вже заходи. Ми прагнемо, щоб наші партнери бачили, як ми займаємося з дітками, і розуміли, що саме тут, у дошкільних закладах, починається підготовка спортсменів. У нас закладають ази, основу, зацікавлюють діток фізичною активністю».
Відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста представив учасникам зустрічі фільм про Олімпійські ігри-2016 в Ріо, розповів про проекти відділення, досвід діяльності із школами, підтримку професійних спортсменів, масштабні олімпійські заходи.
«Тепер же розпочинаємо втілювати в життя програму співпраці із дошкільними навчальними закладами. Ми хочемо працювати та впроваджувати спільні заходи із дитячими садочками. Адже знаємо, що від зацікавлення та вмінь маленьких діток залежить, чи матимемо ми в подальшому професійних спортсменів. Тож виховувати та надихати олімпійськими цінностями розпочинаємо з найменших черкащан», – розповів Іван Урста.
За його словами, в планах – відвідини дошкільних навчальних закладів міста Черкаси та районів всієї області. Для дітей проведуть Олімпійські уроки, зустрічі зі спортсменами тощо.
Інструктори також стали учасниками вікторини від відділення НОК. Вони відповідали на запитання про олімпійський рух. За правильні відповіді учасники отримували подарунки від відділення – олімпійську літературу та сувеніри.