Геронимівські школярі стали учасниками модулю про здоровий спосіб життя і харчування проєкту #OlympicLab

Відділення НОК України в Черкаській області минулого тижня завітало до Геронимівської загальноосвітньої школи Черкаського району. Її учні стали учасниками проєкту #OlympicLab. Для них організували модуль «Здоровий спосіб життя та здорове харчування». Лекцію школярам провів Юрій Петренко – чемпіон і рекордсмен світу з гирьового спору, заслужений майстер спорту, майстер спорту міжнародного класу, кандидат біологічних наук, доцент кафедри анатомії, фізіології і фізичної реабілітації Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, ННІ Фізичної культури, спорту і здоров’я.
Юрій Олексійович розповів учасникам заходу про правильне харчування під час занять фізичними вправами, про особливості харчування спортсменів, важливість дотримання режиму приймання їжі, дав поради, як вести здоровий спосіб життя та що робити, аби бути здоровим.
Під час цього заходу олімпійськими подарунками нагородили кращих спортсменів школи та найактивніших учасників зустрічі. Відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста вручив навчальному закладу набір м’ячів для активного дозвілля та використання на уроках.