Фехтувальниця Валерія Гнідашева провела «Олімпійський урок» для учнів Черкаської гімназії №9

«Олімпійські уроки» на Черкащині тривають. Цього разу представники відділення Національного олімпійського комітету України організували урок для учнів Черкаської гімназії № 9. Поспілкуватися з гімназистами завітала неодноразова переможниця та призерка міжнародних змагань, етапа Кубка Європи, член національної збірної України з фехтування Валерія Гнідашева. На зустріч зі спортсменкою завітали учні 2-го та 5-х класів.
Спочатку дітям продемонстрували два фільми: про Олімпійські ігри в Ріо та про фехтування як олімпійський вид спорту. Потім Валерія Гнідашева презентувала свій вид спорту та розповіла про його особливості. Зокрема про види фехтувальної зброї, про поле бою, стійку і прийоми, правила змагань тощо. Спортсменка показала, які існують випади та пересування під час бою. Гостя детально ознайомила учнів зі своїм спеціальним захисним костюмом та екіпіровкою. Діти також мали можливість примірити шолом.
Потім розпочалося жваве спілкування учнів зі спортсменкою. Вони активно цікавилися у Валерії, скільки в неї перемог, як давно займається спортом, де побувала на змаганнях, скільки важить зброя, з ким цікаво змагатися та ставили безліч інших запитань. Найактивніші учасники отримали олімпійські подарунки від відділення Національного олімпійського комітету в Черкаській області.
Представник відділення, відповідальний секретар Іван Урста подарував навчальному закладу набір м’ячів та олімпійську поліграфічну продукцію.