Фехтувальниця Олена Прокуда стала кращою спортсменкою листопада-2021 на Черкащині

Підсумки спортивного місяця вже традиційно на Черкащині підводять визначенням кращого спортсмена. За результатами виступів на змаганнях у листопаді на звання кращого претендували двоє кандидатів: велоспортсмен Віталій Новаковський та фехтувальниця Олена Прокуда. Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області проаналізувала результати та голосуванням визначила переможця. Кращою спортсменкою листопада стала Олена Прокуда.
Переможницю та її тренерку Людмилу Шкалікову олімпійський осередок Черкащини відзначить грамотою та грошовою премією.

Майстер спорту України міжнародного класу Олена Прокуда взяла участь у Кубку Європи з фехтування на шаблях в місті Орлеан (Франція). Серед 330 учасників з різних країн спортсменка посіла четверте місце. Її результат – 350 очок. Тренує Олену Людмила Шкалікова.
Майстер спорту України Віталій Новаковський у листопаді став учасником двох змагань, де здобув призові місця. На чемпіонаті України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній гонці на час (всі вікові категорії) у Кропивницькому спортсмен здобув друге місце в індивідуальній груповій гонці та третє місце в естафеті. На Кубку України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній гонці в Миколаєві Віталій посів третє місце в індивідуальній гонці на час. Його результат – 325 очок. Тренує спортсмена Віталій Степаненко.