Фехтувальниця Дар’я Науменко провела Олімпійський урок для школярів Руськополянської громади

Черговий захід Всеукраїнського олімпійського уроку в межах Європейського тижня спорту #BeActive приймала Руськополянська громада на Черкащині. Учні Руськополянського закладу загальної середньої освіти № 1 знайомилися із фехтуванням як видом спорту. Олімпійський урок для понад 40 учасників провела майстер спорту України, неодноразова переможниця обласних та всеукраїнських змагань із фехтування Дар’я Науменко.

Діти дізналися, які види зброї є у фехтуванні, як проходять змагання та тренувальний процес, чим цей вид спорту корисний, кому він більше підійде. Дар’я на власному прикладі розповіла про всі особливості фехтувального виду спорту. Також школярі ознайомилися з екіпіруванням спортсменки, мали змогу детально його роздивитися та випробувати. Усе – аби зацікавити дітей спортом та залучити до занять фізичною активністю.

Представники відділення НОК України в Черкаській області також провели мінілекцію щодо розвитку олімпійського руху, розповіли про олімпійців Черкащини та України. А ще – влаштували вікторину. Переможці вікторини та активні учасники заходу отримали олімпійські подарунки. Навчальному ж закладу вручили комплект м’ячів.