Дошкільнята стали учасниками масштабного «Олімпійського уроку»

Нестандартний «Олімпійський урок» організували в Черкасах. Його основними учасниками стали дітки дошкільного віку разом з батьками. Вони провели цей урок весело, рухливо та яскраво. Такий захід відділення НОК України в Черкаській області організувало спільно з міською владою в Долині троянд минулими вихідними.
Програма Олімпійського уроку була насичена та різноманітна. Діти 4-6 років мали змогу взяти участь у перегонах на велосипедах та самокатах, у змаганнях «веселі старти» на швидкість та спритність, у водних батлах. Також маленькі учасники змагалися з шахів. Яскравим дійством стало змагання з футболу величезним м’ячем. Упродовж дня їх розважали аніматори.
Усі учасники отримали масу неймовірних емоцій, позитивних вражень, заряду бадьорості від такого масштабного Олімпійського уроку. Переможців та призерів змагань нагородили подарунками із олімпійською символікою від відділення НОК.
Завдяки такому нестандартному «уроку» діти не лише активно проводили час, але й знайомилися з різними видами спорту та фізичної активності.