Денис Нечипоренко навчав дітей прикордонників бар’єрному бігу в Оршанці

На Черкащині відбувся спортивно-масовий захід для дітей #OlympicLab за напрямком «Чат з чемпіонами та навички лідерства» із легкої атлетики. Майстер спорту України, член збірної України, старший викладач кафедри спортивних дисциплін Навчально-наукового інституту фізичної культури спорту і здоров`я ЧНУ ім. Б.Хмельницького, кандидат педагогічних наук Денис Нечипоренко провів цей захід. Учасниками стали діти військовослужбовців-прикордонників. Саме спілкування влаштували на стадіоні в Оршанці.

Організаторами заходу виступило відділення НОК України в Черкаській області за допомогою Черкаської ОСДЮСШОР та вихованця цієї школи, тренера з легкої атлетики Віталія Волошина. Віталій є майстром спорту України міжнародного класу, неодноразовим переможцем та призером Всеукраїнських та міжнародних змагань. Ветеран російсько-української війни. Учасник бойових дій. У 2014 році захищав кордон України під Зеленопіллям у складі прикордонного загону, яким командував Герой України Ігор Момот. Після демобілізації присвятив себе роботі тренера.

Денис Нечипоренко розповів дітям про тривалі підготовку й тренування, про участь у світових змаганнях, про свої здобутки й перемоги. Вони спілкувалися на тему спорту, фізичної активності та здорового способу життя. Спортсмен також провів для дітей руханку та майстер-клас, під час якого навчав бар’єрному бігу. Хлопці й дівчата із задоволенням виконували вправи та навчалися бігу з бар’єрами.

Усі учасники уроку отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України в Черкаській області.