Четверо черкащан номіновані на «Героїв спортивного року»

9 березня в Києві відбудеться 14-а щорічна Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року», яка є однією з найголовніших спортивних подій року й традиційно присуджується найкращим спортсменам, тренерам та фахівцям спорту за вагомі досягнення, що прославляють нашу країну в світі. Цього року під час гала-вечора, організованого Національним олімпійським комітетом України, Спортивні Оскари отримають пеерможці в 12 номінаціях.
Четверо черкаських спортсменів потрапили до списку номінантів на звання «Героїв спортивного 2019 року». Минулого року Україну прославили в світі такі черкащани:
Назар Чепурний – чемпіон світу (вправа на перекладині) і срібний призер чемпіонату світу (командні змагання) серед юніорів зі спортивної гімнастики, володар 3-х золотих (командні змагання, вільні вправи, вправи на коні) і срібної (вправи на кільцях) нагород ХV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю (17 років). Він представлений в номінації «Зірка, що сходить».
Анастасія Сапсай – чемпіонка світу і ІІ Європейських ігор з самбо. Спортсменка представлена в номінації «Разом з олімпійцями (неолімпійські види спорту).
Іван Ткаченко, Нікіта Руслов у складі чоловічої збірної команди з баскетболу 3х3 до 23 років – срібні призери чемпіонату світу U23. Вони номіновані як «Найкраща команда з ігрових видів спорту (збірна)».
Переможці будуть названі під час самої Церемонії.