Черкаських школярів знайомили з ментальним тренуванням в рамках проєкту #OlympicLab

Учні Черкаської загальноосвітньої школи № 21 стали учасниками проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab. Долучилися до зустрічі учні 6-х класів. Вони познайомилися з одним із напрямків проєкту – ментальним тренуванням. Провів для школярів тренінг майстер спорту України, член національної збірної з легкої атлетики Денис Нечипоренко. Він роз’яснив дітям суть поняття «ментальне тренування», продемонстрував презентацію, розповів на власному досвіді, як ці методики допомагають спортсменам під час підготовки до змагань, аби здобути високий результат, як психологічно налаштуватися на боротьбу та враховувати попередні помилки.
Ментальне тренування – це комплекс методик психологічної підготовки спортсменів до змагань. Це поняття включає в себе різні напрямки, зокрема уявну репетицію, представлення рухів, перегляд відеозаписів змагань з метою побачити власні помилки, моделювання варіантів своїх можливих дій у майбутніх змаганнях та багато іншого.
Учні зацікавлено слухали лецію та ставили чимало запитань щодо ментального тренування, здобутків Дениса Нечипоренка та як він готується до змагань.
Найактивніші учасники обговорення отримали «олімпійські» подарунки від відділення НОК України в Черкаській області. Директору школи Світлані Осадчій вручили комплект м’ячів для навчального закладу, аби діти активно займалися спортом.