Черкаські велоспортсмени вибороли низку нагород чемпіонату України

Відкритий чемпіонат України (крос) в індивідуальній гонці 3 тур (фінал) та в естафеті на короткому колі (всі вікові категорії) з велосипедного спорту (шосе) ІІІ-IV рангу відбувся в Житомирі минулими вихідними. Участь у змаганнях узяли представники різних регіонів України, зокрема Черкащину представили 17 спортсменів, які вибороли низку нагород.

Юніорки Ганна Позднякова, Карина Потьомко, Юлія Тичкова здобули першість у естафеті (3 кола 8,4 км).
Данило Козоріз, Ростислав Царан, Андрій Підкуйко та Ярослав Кліменок здобули золото у естафеті серед чоловіків (4 кола 8,4 км).
Каріна Левченко та Єлизавета-Софія Зубкова посіли 3 місце в естафеті в категорії жінки (3 кола 8,4 км).
Юніори Дмитро Капітан, Олександр Семенченко, Богдан Потьомко, Вячеслав Коноплянко вибороли бронзу в естафеті (4 кола 8,4 км).