Черкаські триатлоністи здобули «золоту» та дві «бронзові» медалі чемпіонату України

Чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції серед юнаків відбувся в Сухолуччі. Тривали змагання 30 серпня-1 вересня. Черкаські триатлоністи брали активну участь у змаганнях та вибороли низку нагород.
Дар’я Бережна виборола «золото» та стала чемпіонкою України в категорії «дівчата». Вона здолала 0,5 км плавання, 12 км велогонки та 3 км бігу за 43 хвилини 1 секунду.
Денис Рижий здобув «бронзову» нагороду змагань. Він пройшов дистанцію із 5 км плавання, 12 км велогонки та 3 км бігу за 38 хвилин 30 секунд.
Максим Усанін посів третю сходинку чемпіонату в категорії «кадети». Він проплив 0,3 км, здолав 8 кілометрів велогонки та 2 кілометри бігу. Його результат – 26 хвилин 50 секунд.