Черкаські третьокласники під час Олімпійського уроку пізнавали види спорту завдяки тематичному мультфільму

Всеукраїнський олімпійський урок у межах Європейського тижня спорту #BeActive триває в навчальних закладах Черкащини. Черговими учасниками масштабного заходу стали третьокласники Черкаської спеціалізованої школи № 20. Понад 40 школярів долучилися до Олімпійського уроку із переглядом анімаційного фільму про види спорту та розвиток олімпійського руху регіону.

Бокс, легка атлетика, важка атлетика, спортивна гімнастика, волейбол, кінний спорт, лижний спорт, хокей та інше – учні розгадували вид спорту, який у мультфільмі їм демонстрували анімаційні герої. Також діти розповідали про свій улюблений вид спорту та той, яким займаються нині. Також стали учасниками олімпійської вікторини. За правильні відповіді школярі отримували олімпійський подарунок від відділення НОК України в Черкаській області.

Навчальному закладу вручили комплект м’ячів для використання під час уроків та позашкільних заходів.

«Олімпійський урок покликаний насамперед для того, аби зацікавити дітей різного віку різноманіттям видів спорту та можливостями для фізичної активності і здорового способу життя. Сподіваюся, що завдяки перегляду мультфільму та участі в заході учні долучаться до занять спортом та оберуть найкращий саме для них вид», – зазначив відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста.