Черкаські спортсмени посіли призові місця на всеукраїнських змаганнях із кікбоксингу WАКО

Кубок України з кікбоксингу WАКО серед дорослих та Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WАКО серед юнаків та юніорів приймало місто Хмельницький з 12 по 15 жовтня. Загалом 740 кікбоксерів із 20 регіонів України долучилися до змагань.
Черкаську область представляла команда, до складу якої ввійшли 17 спортсменів.

Володарями Кубка України стали: Іван Осіян, Іван Ткаченко, Олександр Дрозд, Валерій Піднебесний.
Срібло здобули: Роман Щербатюк, Ігор Стоколяс, Андрій Савчук, Анна Чорнобривець, Владислав Якушин, Павло Гречко, Ігор Стоколяс, Євгеній Вовк.
Бронзу вироболи: Нікіта Панченко, Павло Гречко, Роман Ступенко, Ярослав Берлюта, Андрій Борщ.

Іван Ткаченко, Роман Щербатюк та Анна Чорнобривець також вибороли ліцензію на чемпіонат світу, що відбудеться в Португалії в листопаді 2023 року.