Черкаські легкоатлети здобули низку нагород командного чемпіонату в Сумах

У місті Суми відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики. Тривали старти 29-30 січня. За медалі змагалися спортсмени з різних регіонів країни. Черкаські легкоатлети також взяли участь та вибороли низку нагород в різних категоріях.
Змішана команда здобула перемогу в естафетному бігу 4х400 метрів (час 3:35,35). До складу команди ввійшли Костянтин Кишкань, Тетяна Безшийко, Вікторія Ніколенко та Денис Нечипоренко.
Вікторія Ніколенко стала срібною призеркою з бігу на 800 м у жінок з результатом 2 хвилини 15 секунд та 42 сотих секунди.
Костянтин Кишкань посів третє місце з бігу на 200 метрів у чоловіків з результатом 22,23 секунди.
Світлана Марусенко стала бронзовою призеркою зі штовхання ядра у жінок з результатом 14 метрів 49 сантиметрів.
Максим Коваль виборов срібло зі штовхання ядра у чоловіків з результатом 17 метрів 09 сантиметрів.