Черкаські гімназисти знайомилися з професією журналіста і проектом #OlympicLab на ТРК «ВІККА»

Учні Черкаської гімназії № 9 стали учасниками проекту #OlympicLab. Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області організувало для дев’ятикласників екскурсію на місцеву телекомпанію «ВІККА» в рамках модулю «Основи бізнесу та кар’єри».

Головний редактор ТРК «ВІККА» Юлія Кропива зустріла юних гостей та провела для них екскурсію телекомпанією. Гімназисти відвідали студії телеканалу, де журналісти записують новини й різні програми, та режисерську кімнату. Учні дізналися про різні професії, які потрібні для повноцінної роботи телекомпанії, зокрема журналісти, оператори, режисери, диктори тощо, та могли відчути себе ведучими, зробивши фото в студіях.

«Бути журналістом дуже відповідально, для цього потрібно чимало навчатися і володіти різноманітною інформацією. Зараз молодь веде власні відеоблоги, але існує різниця між блогерством та професійною журналісткою», – відзначила Юлія Кропива.

Усі учасники заходу отримали подарунки від відділення НОК України в Черкаській області із символікою проекту #OlympicLab.

Цей захід відбувся в рамках проекту #OlympicLab, який реалізує НОК України за підтримки Coca-Cola Foundation, а модуль «Основи бізнесу та кар’єри» відкриває для молоді шляхи майбутньої кар’єри, допомагає дізнатися більше теоретичних та практичних знань, корисних у повсякденному житті.