Черкаські гімнасти завоювали «золото» Європейського юнацького олімпійського фестивалю

XV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль триває з 21 до 27 липня у Баку (Республіка Азербайджан). Протягом 7-ми днів найсильніші юні атлети віком 14-18 років змагаються у 10 видах спорту. Збірна команда України з гімнастики, до складу якої входять черкаські спортсмени, принесла Україні перше командне «золото». Назар Чепурний, Ілля Ковтун, Володимир Костюк стали чемпіонами фестивалю. Тренує черкаських гімнастів Ірина Надюк.
«У командній першості ми налаштовувалися на результат, але не все сьогодні в нас вийшло. Є над чим працювати, але, безумовно, ми раді золотим медалям. Попереду в нас змагання з багатоборства та індивідуальні снаряди. Буде ще тренувальний день, щоб допрацювати, виправити сьогоднішні помилки, щоб гідно боротися у наступних програмах Олімпійського фестивалю», – відзначає черкащанин Назар Чепурний.
Зазначимо, в активі Назара Чепурного вже є «золото» в змаганнях команд на Юнацьких Олімпійських іграх-2018 у Буенос-Айресі.
Президент НОК України Сергій Бубка привітав юнаків, їхніх наставників, батьків та українську Федерацію гімнастики із блискучим тріумфом і побажав не зупинятися на досягнутому, примножуючи свій золотий почин.