Черкаська команда виборола третє місце всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя»

Команди з усіх регіонів України упродовж тижня змагалися у Всеукраїнському фіналі спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Цей захід проводиться вже вдев’яте за ініціативи та організації Національного олімпійського комітету України. Цього року у МДЦ «Артек» у Пущі-Водиці на 300 найспортивніших, найкреативніших та найкмітливіших учнів країни очікувала насичена змагальна та розважальна програма. Черкащину представляла команда Черкаської спеціалізованої школи № 28, яка перемогла на обласному етапі змагань. У результаті напруженої боротьби черкаські «лелеченята» посіли третє загальне місце і вибороли «бронзовий» кубок змагань.
Упродовж проєкту школярі змагалися у таких конкурсах як «Презентація команди», в якому черкаські учні вибороли впевнене перше місце, «Олімпійська вікторина», спортивна естафета та волейбол. Під час конкурсів діти мали продемонструвати креативність, оригінальність, командний дух, спритність, влучність, інтелект, знання та спортивні навички.
Крім змагань, на «лелеченят» очікувала насичена програма дозвілля, зустрічі з відомими спортсменами, пізнавальні лекції та, звісно, незабутні враження від спілкування з однолітками з різних регіонів і навіть з іншої країни.
Із подарунками та чудовими враженнями команда повертається в Черкаси.