Черкаси приймали чемпіонат з фехтування на шаблях серед кадетів

12341578_532395530274564_971951583160867169_n

28-29 листопада в Черкасах на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 відбувся відкритий чемпіонат області з фехтування на шаблях серед кадетів (спортсмени до 17 років). Юнаки та дівчата з усіх куточків України приїхали до Черкас продемонструвати свою майстерність володіння шаблею та потрапити до четвірки найсильніших, які будуть преставляти нашу країну на Чемпіонаті Європи та Світу на початку наступного року. Присвячені змагання були 25-річчю від дня заснування Національного олімпійського комітету.
Серед юнаків до четвірки потрапило двоє черкащан: Шатайло Дмитро та Кумпанський Олександр. Переможцем змагань став представник Києва Писаренко Іван, який у фіналі переміг черкащанина Шатайла Дмитра, а у напівфіналі виграв ще в одного черкащанина Кумпанського Олександра, який посів у підсумку третє місце. Ще одне третє місце посів представник Хмельницької області Данилюк Володимир, який у напівфіналі програв нашому Шатайлу Дмитру.
Найсильнішою серед дівчат стала представниця Одеси Смирнова Маргарита, яка у фіналі перемогла представницю Миколаєва Максимову Евеліну. Нашій черкащанці Гнідашевій Валерії зовсім трохи не вистачило для того, щоб поборотися за медалі найвищого гатунку. У напівфіналі вона програла майбутній чемпіонці всього в один удар і посіла почесне третє місце. Ще одне третє місце зайняла одеситка Явник Олександра.
Відділення Національного олімпійського комітету в Черкаській області нагородило учасників змагань подарунками.