Черкащанка стала «бронзовою» призеркою чемпіонату Європи з дуатлону

Чемпіонат Європи з триатлону, дуатлону, крос-триатлону й акватлону днями відбувся у румунському місті Тирґу-Муреш. Це – види спорту, які схожі з триатлоном, але включають інші етапи. Триатлон – це етапи плавання, велогонки й бігу. Дуатлон – етап бігу, потім етап велогонки і потім ще один етап бігу. Акватлон – етап бігу, плавання й бігу.
Черкащани стали учасниками змагань і продемонстрували гарний результат. Спортсменка Карина Євтушенко, яка виступає за Черкаси, виборола третє місце і стала «бронзовою» чемпіонкою в категорії «жінки U23».
Марія Великоцька на дистанціях з триатлону стала шостою в категорії «жінки Elite». Денис Рижий став 9-м на чемпіонаті з крос-триатлону в категорії «чоловіки Junior». Владислав Яловенко посів 11 місце з крос-триатлону в категорї «Junior» (юнаки). Ксенія Корнієнко посіла 12 сходинку за змаганнях з акватлону в категорії «жінки Junior».
Вітаємо спортсменів з достойним результатом на європейських змаганнях.