Черкащанка Ірина Надюк розповіла про підготовку збірної України зі спортивної гімнастики до мультиспортивного чемпіонату Європи

Старший тренер збірної України зі спортивної гімнастики, черкащанка Ірина Надюк у коментарі пресслужбі НОК розповіла про деталі підготовки команди до мультиспортивного чемпіонату Європи в Мюнхені:

➖ Команда дорослих та юніорів під керівництвом головного тренера та двох старших тренерів готуються у хорватському місті Осієк. У нас чудові умови, є все необхідне. Двоє дорослих гімнастів готуються самостійно: Ігор Радівілов у Німеччині, Петро Пахнюк перебуває в Італії.
➖ У такі часи складно працювати, проте ми з усіх сил намагаємося підготуватися якнайкраще! Незважаючи на всі випробування, ми тримаємося і стаємо сильнішими щодня!
➖ Акцент у нас на командному результаті. Де є командне досягнення, там будуть і особисті. Дорослі мають потрапити до 13-ти найсильніших команд Європи, щоб отримати ліцензію на чемпіонат світу. Розраховуємо на вдалі виступи усіх спортсменів.
➖ Хочу подякувати НОК України, Міністерству молоді та спорту, хорватській стороні за усі надані умови для плідних тренувань. Окремо дякую кожному нашому тренеру, гімнастам, їх родинам за наш тернистий шлях разом! Також дуже вдячна своїй сім’ї, що прийняли моє рішення, у нелегкий час бути закордоном з командою!

Нагадаємо, мультиспортивний чемпіонат Європи стартує вже 11 серпня в Мюнхені (Німеччина). Українську збірну зі спортивної гімнастики представлять 17 спортсменів, серед них і черкащани Ілля Ковтун та Юлія Касяненко.