Черкащани ініціюють нові спортивні челенджі

Свідомі черкащани відзначають послаблення карантинних обмежень новими спортивними челенджами та заохочують інших до активного способу життя. Черкащанин Анатолій Хмільківський разом із дружиною оголосив новий спортивний сімейний челендж для всіх охочих. Умови виклику прості: провести ранкове сімейне тренування, записати відео під час чи після тренування та викласти його в соціальній мережі. Перша сімейна пара, яка запише таке відео, отримає від родини Хмільківських 200 гривень і продовжить челендж.
Таким чином Анатолій Хмільківський прагне, аби родини більше часу проводили разом та максимально долучалися до спорту та здорового способу життя. Він сам майстер спорту з вільної боротьби, син Даня – переможець обласних змагань з ММА, донька Поліна виборола першість Дитячої спортивної школи «Спартак» зі спортивної гімнастики, дружина Ольга бере участь у марафонах з бігу. Їхня родина активно бере участь у різноманітних спортивних акціях, багато років разом здійснюють ранкову пробіжку. Тож вони є гарним прикладом та мотиватором для інших черкащан.
«Ще змалечку мій батько дав мені гарний фундамент в спортивному житті, тому сьогодні моя місія як батька, чоловіка і як людини своїм прикладом та діями максимально долучити людей до спорту. Челендж «сім’я та спорт» – це бажання якомога більше родин в нашій країні долучити до здорового способу життя та спільного проведення часу. Я впевнений, що саме спорт закладає основу міцного здоров’я та дружної сім’ї», – відзначає Анатолій.
Щодо грошової винагороди за участь у челенджі, то він відзначає, що поки що іншого кращого мотиватора не знайшов.
«Загалом ініціюю сімейний спорт. Дуже хочу, щоб це стало основою у формуванні міцних взаємовідносин сімей в нашій країні і щоб такі ініціативи були підтримані державою», – наголошує ініціатор челенджу.
#familysportchallenge