Чат з чемпіоном та юними багатоборцями влаштували в Черкасах

Юні черкаські багатоборці стали учасниками олімпійської зустрічі за напрямом «Чат з чемпіонами та навички лідерства». Такий захід влаштували під час проведення відкритих змагань міста Черкаси з морського багатоборства (триборства та акватлону) в межах Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab.
Понад 150 черкаських спортсменів, які змагалися з багатоборства, долучилися й до чату з Сергієм Максименком – майстром спорту України з академічного веслування, морського багатоборства, чемпіоном світу з академічного веслування в США та Словенії, призером чемпіонату та Кубка з академічного веслування 1990-1991 років.
Сергій – підприємець, він же став і спонсором проведення цих змагань з багатоборства, оскільки вважає, що необхідно підтримувати дітей у їхньому прагненні займатися спортом та фізично розвиватися.
Також він завжди наголошує, що треба постійно працювати над собою, не здаватися, йти до мети, долати перешкоди й тоді вдасться здобути бажані перемоги та досягти успіху.
Нагадаємо, нещодавно Сергій Максименко став учасником міжнародної зустрічі в межах #OlympicLab на тему «Основи бізнесу та кар’єри».
Тож учасники зустрічі мали змогу поспілкуватися з Сергієм Максименком, а переможців змагань відзначили подарунками від спонсора та олімпійськими сувенірами від відділення НОК України в Черкаській області.