Бібліотеку Золотоніської гімназії поповнили олімпійською літературою

Учням Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка презентували всеукраїнську акцію НОК України «Олімпійська книга». Такий захід організували з нагоди 28-річчя  Національного олімпійського комітету України.

Провести акцію до гімназії завітали спеціаліст відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Олександр Гнатенко, стипендіат НОК України Софія Новіцька та майстер спорту України, член національної збірної України Денис Нечипоренко.

Під час зустрічі гості презентували учням олімпійську літературу, розповіли про олімпійський рух в Україні, а учні мали можливість особисто поспілкуватися зі спортсменами та поставити запитання, які їх цікавлять.

«Метою акції «Олімпійська книга» є розвиток олімпійського руху в Україні та пропаганда здорового способу життя. Ми прагнемо поширювати ідеї олімпізму через подібні заходи та олімпійську літературу, яку передаємо навчальним закладам», –зазначають у відділенні НОК України у Черкаській області.

Олімпійська література розроблена і видана НОК України у тісній співпраці з Олімпійською академією України, науковцями та фахівцями сфери фізичної культури і спорту.