Андрій Більда у складі робочої групи НОК України долучився до опрацювання стратегічних кроків подальшого розвитку олімпійського руху

Сьогодні відбулося засідання робочої групи Національного олімпійського комітету, яка опрацювала можливі стратегічні кроки подальшого розвитку олімпійського руху в умовах сьогодення. Зустріч відбулася в онлайн форматі на базі платформи Zoom. Засідання відбулося за участю президента НОК України, члена Виконкому МОК, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки і під головуванням віцепрезидента НОК, члена МОК, Олімпійського чемпіона Валерія Борзова. Голова відділення НОК Україна в Черкаській області Андрій Більда долучився до роботи з опрацювання стратегічних кроків розвитку олімпійського руху в Україні та взяв активну участь у діяльності робочої групи.
Нагадаємо, раніше президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах звернувся до Олімпійської родини світу щодо проведення глобальної дискусії, щоб разом визначитись, як рухатись далі, яким чином реагувати на виклики, що постали. НОК України ініціював проведення подібної дискусії на національному рівні, звернувшись до усіх суб’єктів олімпійського руху з проханням долучитися до діалогу, висловити свої думки та бачення.
Під час засідання Виконкому НОК була створена Робоча група, яка узагальнила усі пропозиції від суб’єктів олімпійського руху, проаналізувала ситуацію і перспективи в майбутньому, а також розробила конкретні рекомендації та ідеї щодо подальших кроків.
Рекомендації будуть запропоновані на розгляд Міжнародному Олімпійському Комітету та можуть бути інтегрованими в діяльність Національного олімпійського комітету й спрямовані задля розвитку українського спорту.