Анатолій Стеценко взяв участь у ювілейній ХХ сесії Олімпійської Академії України

28 листопада відбулася ювілейна ХХ сесія Олімпійської Академії України. Участь у роботі засідання взяв голова відділення академії в Черкаській області Анатолій Стеценко. Учасники сесії обговорили низку важливих питань. Зокрема затвердили план діяльності на 2020 рік та обмінялися ідеями, як завдяки освіті та культурі сприяти популяризації олімпійських цінностей в усіх куточках України.
«Надзвичайно важливим і приємним є той факт, що саме вітчизняна олімпійська освіта визнана найкращою в світі. Це є результатом самовідданої і високопрофесійної праці сподвижників олімпійського руху і, особливо, президента Олімпійської Академії України Марії Булатової», – відзначає Анатолій Стеценко.
Марію Михайлівну обрано на посаду першого віце-президента Асоціації Європейських олімпійських академій, що свідчить про високий авторитет українського спорту.
Під час сесії вдалося досягнути домовленостей про проведення в місті Черкаси циклу зустрічей з провідними вченими і діячами олімпійського спорту і освіти. Такі плани стали можливими як продовження продуктивної і ефективної співпраці Національного олімпійського комітету і Олімпійської Академії після нещодавнього візиту до Черкас президента НОК України Сергія Назаровича Бубки.
Учасники зустрічі наголошували також на важливості впровадження різних форм олімпійської освіти в українських школах. При цьому згадували про прогресивний досвід діяльності завідувачки відділу фізичної культури, військово-патріотичного виховання та основ здоров’я Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Валентини Ярової.