Анастасія Сапсай визнана кращою спортсменкою листопада-2019 на Черкащині

У відділенні НОК України в Черкаській області визначили кращого спортсмена листопада 2019 року. На розгляд експертної комісії запропонували прізвища чотирьох претендентів, які продемонстрували високі результати на змаганнях минулого місяця. Серед них: боксерки Марина Мальована та Анастасія Шпанюк, велоспортсмен Костянтин Рибарук та самбістка Анастасія Сапсай. Більшість голосів експерти віддали за Анастасію Сапсай. Спортсменка та її тренер Володимир Римар визнані кращими в листопаді-2019.
Майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Сапсай виборола «золото» чемпіонату світу із боротьби самбо, що відбувся 8-10 листопада в місті Чхонджоу (Південна Корея).
Майстер спорту України Костянтин Рибарук минулого місяця взяв участь у двох всеукраїнських змаганнях. На Кубку України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній, груповій гонці в Миколаєві спортсмен виборов перше місце. На Кубку України в естафеті в Кременчуці Костянтин посів друге командне місце.
Майстри спорту України Марина Мальована та Анастасія Шпанюк стали переможницями в різних вагових категоріях Кубка України з боксу серед жінок, що проходив в місті Черкаси.
Краща спортсменка місяця Анастасія Сапсай та тренер Володимир Римар будуть відзначені грамотою та грошовою премієї від відділення НОК України в Черкаській області.