9 травня веслувальники змагатимуться за Кубок олімпійського чемпіона Андрія Хіміча

У Черкасах 9 травня відбудеться Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи чемпіона Олімпійських ігор Андрія Івановича Хіміча. Цього року змагання приурочені до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Варто відзначити, що свого часу на навчання до Черкаського педагогічного інституту Андрія Івановича Хіміча запросив тодішній ректор – Герой Війни Олександр Васильович Тканко.
Кубок області відбуватиметься серед таких категорій: чоловіки й жінки 1996-2000 р.н., юніори й юніорки 2001-2002 р.н., юнаки й дівчата 2003-2004 р.н. Вони долатимуть дистанції від 200 до 1000 метрів. Переможець на дистанції 1000 метрів у класі човнів каное-одиночка здобуде Кубок Андрія Івановича Хіміча. Також за результатами змагань формуватиметься збірна команда області для участі у чемпіонаті України.
Серед організаторів змагань: управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, відділення НОК України в Черкаській області та федерація веслування на байдарках та каное Черкаської області.
Місце проведення змагань: водно-спортивна база дитячо-юнацької спортивної школи з веслування (м. Черкаси, вул. Гагаріна, 5).
Початок змагань: 9 травня о 10.00.
Запрошуємо всіх охочих стати глядачами та активними вболівальниками під час змагань!