25 команд взяли участь у чемпіонаті Державної прикордонної служби України з кульової стрільби пам’яті Ігоря Момота

На Черкащині відбувся чемпіонат Державної прикордонної служби України з кульової стрільби пам’яті Героя України генера-майора Момота Ігоря Федоровича. У Головному центр підготовки особового складу зібралися 25 команд з усіх органів та підрозділів прикордонного відомства – а це понад 100 кращих спортсменів. Саме вони й боролися за перемогу.
Відкриття змагань розпочалося урочистим шикуванням команд, виконанням Державного Гімну України та вшануванням пам’яті прикордонників, які віддали своє життя, захищаючи суверенітет і територіальної цілісності на Сході України.
Підтримати спортсменів, привітати їх з початком чемпіонату та побажати вдалих результатів і перемог завітав до центру голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області Андрій Більда. Він відзначив, що ці змагання дуже важливі та демонструють високий рівень підготовки працівників прикордонної служби України.
Чемпіонат тривав 4 дні. Учасники збирали та розбирали автомати Калашникова на швидкість, виконували стрільби зі зміною магазина з обмеженням часу та після фізичного навантаження, брали участь у «воєнізованій естафеті 4х1 км», під час якої кожен з чотирьох учасників команди по черзі біг 1 км та стріляв з автомату по мішені.
За результатами чемпіонату Держприкордонслужби з кульової стрільби перше місце посіла команда Східного регіонального управління. Друге місце виборола команда Західного регіонального управління. Третє призове місце дісталося команді Північного-регіонального управління.