11 липня Черкаси прийматимуть Міжнародний заплив через Дніпро

Традиційний Міжнародний заплив через Дніпро (International Dnipro Swim Marathon) відбудеться й цього року. Це вже буде 13-й заплив, адже спортивний захід організовують щоліта із 2007 року. Усі охочі випробувати свої сили збираються 11 липня на березі Кременчуцького водосховища в Черкасах. На учасників першого плавального старту на відкритій воді очікують 5 дистанцій на вибір та можливість подолати основну артерію України – річку Дніпро. Відділення НОК України в Черкаській області долучається до організації та проведення міжнародного запливу.
Кожен зможе обрати заплив на будь-який смак та рівень підготовки: 10 км, 5 км, 3 км, естафета 5 км + 5 км, а також дитячий заплив на 800 м.
Старт основної дистанції на 10 кілометрів відбуватиметься на лівому березі Дніпра, спортсмени перепливатимуть акваторію в найширшому її місці з фінішем на правому березі – в Черкасах. Вся дистанція пролягатиме уздовж найдовшої дамби України.
Учасники запливу на 5 км стартуватимуть з Панського – єдиного в Україні поселення на шість будинків, розташованого на дамбі.
Старт запливу на 3 км відбуватиметься з води, учасники дістануться до місця старту кораблем.
Запланована й естафета по 5 км для команд із двох осіб.
Наймолодші ж учасники зможуть пропливти Дніпром 800 метрів.
Змагання проходитимуть з найвищим рівнем організації: дистанції будуть розмічені буями, учасників супроводжують катери безпеки. Крім того, будуть враховані всі вимоги карантинних норм.
За словами головного організатора запливу, майстра спорту міжнародного класу із триатлону Олексія Сюткіна, Міжнародний заплив через Дніпро допомагає популяризувати плавання як вид спорту, зацікавлює людей різного віку до такої фізичної активності. На цей момент на участь у запливі Дніпром вже зареєструвалися понад 100 учасників.
Якщо прагнете випробувати себе й перепливти Дніпро – реєструйтеся http://dnipromarathonswim.com.ua/