Черкаські велосипедисти вибороли нагороди Кубка України з велосипедного спорту

Кубок України з велосипедного спорту (крос) фінал, індивідуальна групова гонка (чоловіки, жінки) відбувся з 19 по 21 листопада у Миколаєві. За нагороди змагались учасники з 8 областей. Черкаську область представляли 9 спортсменів. Вони вдало виступили на змаганнях та здобули низку нагород.
Ганна Позднякова стала чемпіонкою серед дівчат в індивідуальній груповій гонці.
Костянтин Рибарук виборов срібло в парній естафеті серед чоловіків. А Ростислав Царан та Андрій Підкуйко посіли третє місце.
Єлизавета-Софія Зубкова та Іванна Трипутень здобули бронзові медалі серед жінок.
Ганна Позднякова та Софія Запорожець стали переможницями в парній естафеті серед дівчат.
За підсумком всіх етапів Кубка України Костянтин Рибарук завершив змагання на другому місці. А Віталій Новаковський посів третє місце.
Цими змаганнями черкаські велосипедисти завершили сезон.