Черкащанин Артем Довбик забив вирішальний гол на Євро-2020

Відбувся матч 1/8 чемпіонату з футболу Євро-2020. Збірна України забезпечила собі путівку до чвертьфіналу чемпіонату Європи-2020, перемігши збірну Швеції з рахунком 2:1.
Вирішальний гол забив черкащанин Артем Довбик.
Артему 24 роки, він навчався в Черкаській загальноосвітній школі № 2. В футбол юний школяр ходив грати на стадіон розташованої поряд десятої школи. Грав за шкільну команду, брав участь в іграх турніру «Шкіряний м’яч» під керівництвом тренера Олексія Блохи. Юний футболіст відточував свої вміння в обласній спеціалізованій ДЮСШ Олімпійського резерву, де його тренували Рудольф Козенков, Сергій Сергієнко та Сергій Ковалевич. Він брав участь в іграх дитячо-юнацької футбольної ліги України. Грав у юнацькій команді Черкас. Освіту здобув у Черкаському національному університеті імені Б.Хмельницького, за команду вишу також виступав.
Пізніше грав за професійний клуб «Черкаський Дніпро». Мав контракт із данським футбольним клубом. За кілька років отримав запрошення до національної збірної України.
Вихід на поле у складі національної збірної на Євро-2020 в 1/8 фіналу зі збірною Швеції став для Артема Довбика знаковою подією. На 120-й хвилині матчу він забив вирішальний гол і цим здобув славу та повагу всіх українських уболівальників!