Всеукраїнський проект #Olympic_LGT_Lab завітав до Черкаської школи

4 квітня учням Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату представили всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України #Olympic_LGT_Lab.

З проектом до навчального закладу завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, зокрема секретар відділення Іван Урста, спеціаліст відділення Олександр Гнатенко та представники олімпійського виду спорту – фехтування на шаблях, а саме: кандидати в майстри спорту, учасники Кубка світу, чемпіонату Європи  Олександр Кумпанський та Антон Лифар.

В рамках проекту #Olympic_LGT_Lab  учням  провели модуль «Чат з чемпіонами та навичками лідерства». В першій частині модулю спортсмени та учні спілкувалися на тему щодо розвитку особистості і самовдосконалення в спорті, про те, як ці риси можна використовувати в повсякденні. З радістю спортсмени розповідали учням про свої досягнення в спорті, історії успіху, спортивну мотивацію до занять спортом. Під час діалогу спортсмени розповіли учням про лідерські якості, які вони здобули в спорті та як їх можна використовувати у повсякденному житті.

«Саме спорт виховує в людині більшість рис характеру людини, а особливо лідерство, адже кожен спортсмен прагне бути непереможним та здобувати нагороди вищого гатунку», - відзначили гості.

В другій частині модулю учнів детально ознайомили з олімпійським видом спорту спорту – фехтуванням. Учням провели майстер-клас, під час якого демонстрували  техніку фехтування, спортивну екіперовку, спаринги, а кожен охочий мав можливість спробували себе в ролі фехтувальника.

Також  відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області передало для навчального закладу спортивний інвентар та наглядну олімпійську агітацію.