Виконком відділення НОК визначився з напрямками роботи у 2018 році

10 січня відбулося перше засідання виконкому відділення НОК України у Черкаській області у 2018 році. Проходив виконком під головуванням голови відділення Андрія Більди та за участі гостей: начальника управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Максима Зеленського та його заступника Катерини Коваленко.

Андрій Більда  проінформував членів виконкому щодо коштів, виділених на діяльність відділення із обласного бюджету, та фінансові можливості  організації цього року.

Учасники зібрання обговорили питання й можливості забезпечення якісним спортивним інвентарем та обладнанням спортсменів, які претендують на участь в Олімпійських іграх та Юнацьких олімпійських іграх.

Також члени виконкому визначили пріоритетні  напрямки роботи відділення у 2018 році, спрямовані на популяризацію олімпійського руху в області.

Одним із таких напрямів стане проведення на високому організаційному рівні заходів Національного олімпійського комітету України.

«Значну увагу необхідно приділити залученню олімпійців та провідних спортсменів області до участі у  спортивно-масових заходів відділення, адже саме спортсмени можуть своїми досягненнями та власним прикладом  мотивувати молодь до занять спортом», - зазначив Андрій Більда.